Rusça Android için en iyi 8 çalar saat.

İnsanların çok ortak noktası vardır. Hepimiz yiyoruz, uyuyoruz, tuvaleti kullanıyoruz ve genellikle uykuya daldıktan sonra uyanıyoruz. Bir çalar saat, yatak odasında tanıdık bir cihazdır ve akıllı telefonlar birçok kişi için bu rolü oynar. Bazen standart bir arama bizi uyandıramaz ve daha ciddi bir şey gerekir. Bu nedenle, Android için en gelişmiş çalar saatlerin bir listesini derledik.

Ağır Uyuyanlar için Çalar Saat

Ağır Uyuyanlar için Çalar Saat, sınırsız sayıda alarm ayarlamanıza izin veren basit ama etkili bir uygulamadır. Geri sayım sayacı, tekrarlayan ve tek seferlik aramaları vardır. Hatta Android Wear akıllı saatlerini, uyku istatistiklerini ve daha fazlasını destekler.

Tekrar uykuya dalmamanız için uyanan, kapatılacak çeşitli görevleri olan bir mod vardır. Yeterince uyumanızı sağlayan bir "kapatma" modu vardır. Ücretsiz ve ücretli sürümler neredeyse aynıdır. Ancak, ücretli sürümde reklam yoktur.

Android için İndir

Alarmy

Alarmy'nin yaratıcıları onu en sinir bozucu çalar saat olarak ilan ediyor. Dünya. Bunun alışılmadık bir nedeni var. Evinizde bir kayıt noktası yapılandırılmış ve çalar saati kapatmak için telefonu bu noktaya yerleştirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde çalmaya devam edecektir. Bazı insanlar için bu çok fazla. Uygulama ayrıca bağlantıyı kesmek için çözülmesi gereken çeşitli görevler ve bulmacalar içerir. Bu, listemizdeki en yaratıcı uygulamalardan biridir.

Android için İndir

Günaydın

Günaydın bu kategorideki nispeten yeni uygulamalardan biridir. Uygulama sadece uyanmakla kalmıyor, aynı zamanda uykuyu da takip ediyor. Elbette bu, telefonunuzla yatakta uyumak anlamına gelir. Olağandışı özellikler arasında bir gürültü üreteci, hava durumu güncellemesi ve gece modu bulunur. Uyku takibi biraz eski ama bazıları için işe yarayacak. Tek uygulama içi satın alma, 1 $ Profesyonel yükseltmedir.

Android için İndir

Android olarak Uyu

Android olarak Uyu, en popüler izleme uygulamalarından biridir uyku, siz uyurken sizi inceler ve sonra ne kadar iyi uyuduğunuzu analiz etmeye çalışır. Derin ve REM uykusunun evrelerini gösterir. Bu, telefonunuzun yanında uyumanızı gerektirir.

Uygulama ayrıca Google Fit, Samsung S Health, Galaxy Gear, Android Wear, Pebble ve Spotify ile entegre olur. Ve uyku apnesi ataklarınız olup olmadığını bile tanır. Ancak, bunu bir teşhis aracı olarak kullanmanızı önermiyoruz. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve gelişmiş sürümü 4 ABD dolarıdır. Rus dili var.

Android'den indirin

Zamanında

Zamanında - sulu ve ilginç bir tasarıma sahiptir. Geri kalanı için, Zamanında temel ilkelere bağlı kalır. Bir zamanlayıcı, çalar saat, temalar ve bir saat vardır. Uygulama ayrıca özelleştirilebilir alarm sesleriyle Smart Rise özelliğine sahiptir. Bu uygulama Google'a aittir. Ancak yine de periyodik olarak güncellenmektedir. Uygulama tamamen ücretsizdir ve reklam içermez. Ben bunu kullanıyorum.

Android için İndir

Alarm Clock Xtreme

Alarm Clock Xtreme standart bir işlevsellik listesine sahiptir: a müzik araması, bağlantısı kesilecek görevler, otomatik erteleme, erteleme düğmesi ayarlama vb. Uygulama ayrıca uykunuzu da takip eder. İşlev, diğer uygulamalarda olduğu gibi uygulanmaz, ancak yine de biraz bilgi verir. Ücretsiz sürümde son derece sinir bozucu reklamlar var. Uygulamayı denemeye karar verirseniz, ücretli sürümü kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Android'de İndir

Uyanamıyorum

Uyanamıyorum uygulaması sabahları uyanmakta sorun yaşayanlar için yapın. Sekiz görev içerir, ancak bunları çözerek aramayı kapatmak mümkündür. Buradaki fikir, erteleme düğmesine basmadan önce sizi neşelendirmektir. Aksi takdirde, standart işlevselliğe sahiptir. Ücretsiz ve ücretli sürümler neredeyse aynı, ancak 3 dolarlık ücretli sürümde reklam yok.

Android'den indir

Early Bird

Early Bird - örneğin pratik olarak temel işlevleri vardır sonsuz sayıda alarm, farklı temalar, çeşitli kapatma yolları, hava durumu ve çok daha fazlası. Ek kapatma yöntemleri kesinlikle sizi uyandıracaktır. Uygulama, alarmı her gün otomatik olarak değiştirebilir. Bu kesinlikle en iyi özelliklerinden biridir. Ücretsiz sürümde reklamlar var, ancak ücretli sürümde yok. Aksi takdirde, sürümler aynı şekilde çalışır.

Android'den indirin

.