Mi Band spor bileziği için en iyi 8 uygulama.

Apple ve Samsung arasındaki yüzleşme sırasında Xiaomi, Mi Band 4 ile kendini yüksek sesle ilan etmeyi başardı. Fitness aktivitelerini, kalp atış hızını takip ediyor, müziği nasıl kontrol edeceğini biliyor ve daha birçok eylemi gerçekleştiriyor. Quartet, canlı bir AMOLED ekrana, geliştirilmiş kimlik ve egzersiz sensörlerine sahiptir.

Yeni modelin ana rakibi Honor Band 5. Ancak dünyanın her yerinden geliştiriciler standart seçeneklerini genişleten uygulamalarla karşımıza çıkıyor ve bu da Mi Band 4'ü daha havalı hale getiriyor. Örneğin, bir arama sırasında gelen abonelerin isimlerini görebilir, farklı aramalar seçebilirsiniz vb. Bu programlardan birkaçını daha iyi tanımakta fayda var.

BildirTüm özellikler burada (uyku takibi, alarm, aktivite takibi vb.). Bununla birlikte, Mi Band 4 bellenimindeki son değişiklikler nedeniyle, onunla senkronize etmek için artık yalnızca Android işletim sisteminde bir akıllı telefona ihtiyacınız olacak.

Bir fitness bileziğinden diğerine geçiş, sistemler arasında veri alışverişinin imkansızlığı nedeniyle zorluklara neden olur: tüm bilgiler kaydedildiği bileziğin hafızasında kalır. GadgetBridge, Mi Band, Amazefit, Pebble, Casio, Lenovo ve diğerleri gibi birçok akıllı saat ve fitness takipçisi ile çalışan açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu nedenle, verilerinizi her zaman kaydedebilir ve onlara aktarabilirsiniz.

Araçlar

Band Selfie ile özçekim yapmak iyidir - spor bilekliği bir akıllı telefonun ön kamerası için uzaktan kumanda görevi görür. Bu özellik özellikle grup çekimleri için kullanışlıdır: kimse fotoğraf çekmek için çerçeveden çıkmak zorunda değildir.

Doğru çalışma için Open Camera'yı kurun ve başlatın, Mi Band 4'ü otomatik olarak algılayacaktır. Ardından fotoğraf çekmek için bileklikteki Müzik ekranına gidin. Selfie Modu açıkken müzik kontrolleri kullanılamaz.

Uygulama ücretsiz olarak dağıtılmaktadır ve reklam içermemektedir.

.