En sevdiğiniz TV dizisinin yeni bölümlerinin çıkış tarihini takip etmek için 10 uygulama.

Netflix ve Amediateka gibi çok sayıda çevrimiçi sinemanın ortaya çıkmasıyla seri hiç bitmez. Zaten yüzden fazla var ve özel programların yardımı olmadan onlara yetişmeye çalışmak gerçek bir kabusa dönüşebilir. Öğrenciyken sadece When I Met Your Mother ve The Big Bang Theory'yi izlemiştim. Ama bugün böyle bir çeşitlilikle hiçbir şeyi kaçırmamak nasıl?

Burada sunulan uygulamalar izlediğiniz dizileri takip etmenize yardımcı olacak ve yeni bölümler çıktığında sizi bilgilendirecektir. Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz şeyi yüklemek. Yabancı servisin programıyla otomatik olarak senkronize olacak ve yeni bir bölüm yayınlandığında bir bildirim gönderecek. Lütfen bu uygulamaların hiçbirinin seçili filmleri izlemenize izin vermediğini unutmayın. Sadece tahmini çıkış tarihini gösterirler.

TV Zamanı

TV Zamanı, izlenen dizileri izlemenize, bölümlerle ilgili istatistikler tutmanıza ve ayrıca tartışır ve puan verir. İlk başlangıçta sistem sizden daha önce izlenen dizileri belirtmenizi isteyecek ve ayrıca onlara bir puan verecektir. Bu verilere dayanarak platform, "Tavsiyeler" bölümünde görüntülenecek olan sizin için en uygun prömiyerleri seçecektir.

Filmin bulunduğu sayfada, derecelendirmesini görebilir, kullanıcı incelemelerini okuyabilir, ayrıca aktörleri ve ek açıklamaları tanıyabilirsiniz. Uygulamada, gelecek izleme için TV şovlarını seçebilir ve daha önce izlenmiş bölümleri işaretleyebilirsiniz. TV Time, benzerlerinden farklı olarak yeni sezon yayınlanmadan bir gün önce kullanıcılarını bilgilendiriyor. Uygulamanın popülerlik, çıkış tarihi ve başlığa göre bir filtresi vardır, bu nedenle arama ile ilgili herhangi bir sorun olmayacaktır.

Loran

Loran uygulaması ile yeni bölümlerin çıkışını izleyebilir, istatistikleri izlemeye devam edebilir ve yeni filmler arayabilirsiniz.. Ancak ana ekranda dizi isimleri yerine sadece afişleri görüntüleniyor. Ayrıca, arama çubuğunda türe, ülkeye vb. göre herhangi bir filtre bulunmaz. Eksilerin bittiği ve artıların başladığı yer burasıdır. Güzel arayüzüne ek olarak, izlemeye başlamak istediğiniz seslendirmeyi seçebilirsiniz. Dizinin olduğu sayfada çıkış tarihini, bölüm sayısını ve oyuncu isimlerini öğrenebilirsiniz.

Prömiyerden bir gün önce akıllı telefonun bildirim panelinde görünen özel bir hatırlatma, yeni bölümleri kaçırmamanıza yardımcı olacak. İzlenen bölümü işaretlemek için bölüm adının karşısındaki onay kutusunu tıklamanız yeterlidir. Uygulama, özel bir abonelik satın alarak devre dışı bırakılabilen reklamlar görüntüler.

Diziler

Diziler sadece yeni dizilere izin vermekle kalmaz, aynı zamanda diğer kullanıcılarla da tartışır. İlk başladığınızda önünüzde en sevdiğiniz dizileri favorilerinize ekleyerek doldurabileceğiniz boş bir ekran göreceksiniz. Arama oldukça basit: sadece adı Rusça veya İngilizce olarak girin. Dizinin bulunduğu sayfada, kısa açıklamasını, bölüm sayısını, derecelendirmesini ve diğer kişilerin yorumlarını bulabilirsiniz. İstatistikleri senkronize etmek için e-posta adresinizi girerek ve bir şifre oluşturarak kaydolmanız gerekir. Uygulama, izlenmeyen bölümün adını ve numarasını otomatik olarak gösterir, bu da en son hangi anı bıraktığınızı unutmamanızı sağlar.

Her bölümün bulunduğu sayfada, bölüm hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir yorum alanı bulunmaktadır. Program ayarlarında istediğiniz dili seçebilir, tasarımı değiştirebilir, bildirimleri etkinleştirebilir ve yedekleme yapabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir, ancak ücretli bir abonelik satın almanız gerekenleri devre dışı bırakmak için reklamlar içerir.

MyShows

Uygulama MyShows yeni diziler bulmanıza, bölüm yayın tarihi hakkında bilgi edinmenize, istatistikleri görüntülemeye devam etmenize ve harcanan zaman. Programı kurduktan sonra, e-postanızı belirtmeniz ve ayrıca bir giriş ve güçlü bir şifre bulmanız gereken kayıt olmanız gerekir. İstenildiği takdirde VKontakte, Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden yetkilendirme yapılabilmektedir.

Yetkilendirmeden sonra, kullanıcıdan sonraki görüntüleme için diziyi seçmesi istenir. Bunu yapmanın en uygun yolu arama işlevidir, çünkü genel liste tüm filmleri içerir ve herhangi bir parametreye göre filtreleme imkanı yoktur. Arama kutusunda hem orijinal hem de Rusça adı belirtebilirsiniz.

Gerekli bölüm bulunursa, sistem yaklaşan izleme süresini belirtmeyi ve önceden izlenmiş bölümleri seçmeyi önerecektir. Artık uygulamanın ana ekranına giderken kullanıcı, seçilen filmi ve izlenmeyen bölüm sayısını görecektir. Programın yan menüsü, görüntüleme için harcanan zamanın istatistiklerini içerir."Yakında" bölümlerinde, yaklaşan dizileri görebilir ve takvimde yayın tarihlerini görebilirsiniz.

En son güncelleme, Instagram Hikayeleri biçimini tanıtıyor. Doğrudan uygulama içerisinden online olarak izlenebilen diziler, popüler diziler ve günün en çok yorumlanan bölümleri yer alacak.

Myshows.me

MyShows, myshows.me web sitesinin resmi mobil istemcisidir. Bu uygulama önceki sürüme benzer, ancak biraz farklı bir tasarıma ve çok çeşitli işlevlere sahiptir. Uygulamanın ana ekranında şu sekmeler yer almaktadır: “İzliyorum”, “İzleyeceğim”, “Baktım” ve “İnceleme”. Hem arama çubuğundan hem de en popüler filmleri içeren "Üst" sekmesinden görüntülemek için içerik arayabilirsiniz. Dizinin bulunduğu sayfada kullanıcıdan dizinin reytingini, yayın tarihini, bölüm listesini ve açıklamasını bulması istenir.

Genel derecelendirmenin, hizmet katılımcılarının geri bildirimleri ve derecelendirmeleri temelinde oluşturulduğunu belirtmekte fayda var. Her bölümün altında kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve derecelendirmesini öğrenebilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı tartışmalara katılabilir ve bu, kayıt sırasında belirtilenler dışında herhangi bir ek veri gerektirmez.

Kullanıcı programa sık sık giriyorsa ve tartışmalara da katılıyorsa, o zaman başarıların keşfedileceğine güvenebilir. Belirli sayıda bölümü değerlendirmek, günlük film izlemek ve diğer eylemler için verilirler. Program, varsayılan olarak bir PRO aboneliği satın alarak devre dışı bırakılabilen reklamlar içerir.

Programın kullanımı ancak kayıt veya yetkilendirme sonrasında mümkündür. Giriş yapmak için, myshows.me web sitesindeki bir hesaptan veriye ihtiyacınız var, bu nedenle platformda bir profiliniz varsa, yeniden kaydolmanız gerekmeyecek. Hızlı yetkilendirme de yapabilirsiniz: VKontakte, Facebook veya Twitter üzerinden.

Toramp

Toramp 'de kullanıcı izlenen diziler hakkında ayrıntılı istatistikler tutabilir, kendi izleme programını oluşturabilir ve kişisel notlar ekleyebilir filmlere. Uygulama, derecelendirme ve bilgileri Toramp web sitesinden alınan büyük bir TV şovu veritabanına bağlanır. Şu anda en popüler prömiyerleri Rusça ayrıntılı açıklamalarla içeren "En İyi 50" sekmesi aracılığıyla yeni diziler aramak en uygunudur.

Kayıttan sonra istediğiniz adla kendi listelerinizi oluşturabileceksiniz, örneğin: “İzleyeceğim”, “terkedildi” veya “baktım”. Yeni bölümlerin olduğu bölüm, izlenmeyen bölümlerin sayısını gösteren çok uygun bir şekilde uygulanır. Ayrıca bildirim panelinde veya ana ekranda görüntülenen hatırlatıcılar da vardır. Programın bulunduğu sekmede, bölümlerin önümüzdeki günlerde yayın planını veya herhangi bir dizinin prömiyerinin kesin tarihini öğrenebilirsiniz.

SeriesGuide

SeriesGuide 'de hem İngilizce hem de Rusça prömiyerleri içeren kapsamlı bir dizi tabanı eklenmiştir. Elverişli bir şekilde, uygulama popüler Trakt hizmetiyle senkronizasyon yapmanızı sağlar, bu nedenle bu fırsattan yararlandığınızdan emin olun. Böylece programı kaldırdığınızda veya telefonu değiştirdiğinizde istatistikleri kaybetmekten korkmazsınız. Bir dizi eklemek için, popülerliğe ve ada göre bir filtreye sahip olan aramayı kullanabilirsiniz.

Filmin bulunduğu sayfada, derecelendirmesi, İngilizce kısa açıklaması, sezon ve bölüm sayısı belirtilir. Ana ekran, çıkış tarihine göre bir sonraki seriyi gösterir. Unutkan kullanıcılar için bir hatırlatma widget'ı sağlanır. Tüm istatistikler uzak sunucularda saklandığından, uygulama yalnızca İnternet erişiminiz varsa çalışabilir. Ücretli sürümü satın aldıktan sonra reklamları kapatabilir, widget ekleyebilir ve bildirimleri daha dikkatli özelleştirebilirsiniz.

​​​​

YourShows (kapalı)

YourShows uygulaması, izlenen bölümleri işaretlemenize, genel katalogda yeni bölümler aramanıza, sezonları derecelendirmenize ve kontrol etmenize olanak tanır. gelecek bölümlerin yayın tarihleri. Tam kullanım için manuel kayıt yaptırmanız veya Facebook, Twitter ve VKontakte gibi sosyal ağlar üzerinden hızlı yetkilendirme kullanmanız gerekir.

Yerleşik arama, hem Rusça hem de İngilizce yazılmış başlıkları tanır, ancak kesinlikle ek filtreleri yoktur. Uygulamada, yeni bölümlerin çıkışını takip etmenizi sağlayan kullanışlı bir takvim mevcuttur. Ne yazık ki, bazı kullanıcılar için rahatsız edici olacak hiçbir bildirim yok. Diziyi izlemeye başlamak için şu durumlardan birini seçin: "İzleniyor", "İzlendi" veya "İzleyeceğim".

FanSerials (kapalı)

FanSerials ilk kez başlatıldığında, kullanıcıdan hızlı kurulum kılavuzunu görüntülemesi ve kaydolması veya oturum açması istenir. Alt panel en çok kullanılan sekmeleri içerir: Yeni, Şerit, Görüntülendi. Aramanın iyi çalıştığı, Rusça ve İngilizce başlık girişinin desteklendiği ve ayrıca popülerlik, yayın tarihi ve başlığa göre içerik filtrelemenin de bulunduğuna dikkat edilmelidir.

Dizinin olduğu sayfada kısa açıklaması, yayın tarihi, oyuncuları ve genel reytingi belirtilmiştir. Her bölüm için kendi yorumunuzu bırakabilir ve on puanlık bir derecelendirme verebilirsiniz. Uygulamada yerleşik bir oynatıcı olmadığını belirtmekte fayda var, bu nedenle görüntüleme bir tarayıcıda üçüncü taraf bir sitede yapılmalıdır. Uygulama, devre dışı bırakılamayan reklamlar içeriyor.

Serialus (kapalı)

Serialus uygulaması ilk kez başlatıldığında, kullanıcıya ayarlar için kısa bir kılavuz gösterilir. Buna rağmen, ayarlar oldukça ilkel: bir tasarım seçebilir, bildirimlerin dilini ve melodisini değiştirebilirsiniz. Her bölüm, ücretli bir sürüm satın almanız gerekenleri devre dışı bırakmak için reklamlar görüntüler. Başka bir akıllı telefona veri aktarma olasılığını ortadan kaldıran herhangi bir yetkilendirme veya kayıt yoktur.

Google hesabıyla senkronizasyon yalnızca ücretli sürümde mevcuttur. Filtrelerin varlığına rağmen, arama yavaştır ve her zaman doğru değildir. Dizinin bulunduğu sayfada ayrıntılı açıklamasını okuyabilir, türü öğrenebilir, sezon ve oyuncu sayısı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uygun bir şekilde, her dizinin yanında bir sonraki dizinin çıkış tarihi belirtilir.

.