Android'deki en iyi 8 pano yöneticisi.

Bu çoğumuzun başına gelir: metnin bir kısmını kopyalarız, ancak doğru yere yapıştırmadan önce başka bir şeyi kaydederiz ve - daha önce kopyalanmış olanı kaybederiz! Bu sinir bozucu ve sinir bozucu.

Android'in yerleşik bir pano yöneticisi olmadığından, Play Market'te birçok üçüncü taraf uygulaması mevcuttur. Hangisini seçmeli? Endişelenme, senin için kolaylaştırdık.

Pano Yöneticisi

Pano Yöneticisi, ihtiyacınız olanı yepyeni bir düzeyde kopyalayan ve depolayan bir Android uygulamasıdır. Pano Yöneticisi, seçtiğiniz her şeyi otomatik olarak kaydedecek belirgin işlevine ek olarak, herhangi bir boyuttaki parçaları depolamak için sınırsız kategoriler oluşturmanıza, iki notu tek bir notta birleştirmenize, bunları tarih veya boyuta göre aramanıza ve sıralamanıza olanak tanır. Başka bir dile çeviri işlevi mevcuttur. Programın gizli veriler içerdiğini düşünüyorsanız, programı parola ile koruyabilirsiniz.

Clip Stack

Clip Stack işlerinizi halletmenize yardımcı olacak açık kaynaklı bir uygulamadır. Telefonunuzu yeniden başlattığınızda bile tüm kısaltmaları ve kopyalanan metni kaydeder ve hatırlar. Klip Yığınında da görevler oluşturabilirsiniz. Program, verileri depolamanın yanı sıra bunları paylaşmanıza, görüntülemenize ve birleştirmenize olanak tanır.

Panoya erişmek için bildirim merkezinde aşağı kaydırın. Son beş metin burada görüntülenebilir. Bildirim yalnızca yeni bir parça kopyaladığınızda görüntülenecektir ve bir kaydırma hareketiyle silebilir veya bir dokunuşla kapatabilirsiniz.

Clipper

Clipper Clipboard Manager bu listede en çok indirilen ve en çok oy alan yardımcı programlardan biridir. Ücretsiz sürüm 20 parçaya kadar depolar ve sınır aşıldığında eskileri otomatik olarak silinir. Ücretsiz sürüm, reklamları alt kısımda gösterir, bu biraz can sıkıcıdır.

Premium veya artı sürüm, sınırsız metin öğesini reklamsız depolamanıza olanak tanır ve ayrıca verilerinizi ağ üzerinden senkronize eder. Ayrıca yerleşik bir arama işlevi vardır.

Clipper Clipboard Manager çok kararlı ve ücretli sürüm desteğin yüksek olduğu anlamına geliyor. Ancak, göz önünde bulundurduğumuz diğer yardımcı programların işlevlerine göre fazla bir avantajı yoktur.

Yerel Pano Yöneticisi

İşyerinde hem malzeme tasarımından hem de işlevsellikten hoşlanıyorsanız, bir seçim yapabileceğiniz Yerel Pano Yöneticisini seçin. farklı temalar ve renkler mevcuttur. Düzen kilitli değildir, bu nedenle yazarken ekranda hareket ettirebilirsiniz. Harita, navigasyon, çeviri ve arama gibi gelişmiş şeylerden bahsedersek, bunlar bu yardımcıda sağlanmaz. Açık kaynaklı yazılım, ücretsiz ve reklamsız.

Kopyalama Balonu

Kopyalama Balonu kopyalanan verilerden notları yönetme ve düzenleme, tek kullanımlık parolaları algılama ve okuma gibi birçok kullanışlı özellik sunar., cihaz senkronizasyonu ve daha fazlası. Bu, sınırsız not ve metin boyutuyla kategoriler oluşturmanıza olanak tanır.

Bir uygulama satın almanın ana nedeni, cihaz senkronizasyonu ve bulut yedeklemeleridir. Bir cihazdan diğerine bir URL veya metin kopyalayıp yapıştırmak istiyorsanız, uygulama bu görevi kolayca halledebilir. Uygulamanın tasarımı renkli ve göze hoş geliyor.

Pano Eylemleri

Pano Eylemleri yardımcı programı ücretsizdir, bağış tabanlıdır ve Android bildirim merkezinden birçok eylem sunar. Kopyalanan numarayı dinleyebilir, filtreleyebilir ve numarayı doğrudan arayabilir, bir resim veya video paylaşabilir, bir para birimini diğerine dönüştürebilir, başka bir dile çevirebilir, Google'da arama yapabilir, filtreleyebilir ve e-posta gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Meslektaşlarla paylaşmak için doğrudan kopyalanan materyalden bir QR kodu oluşturmak mümkündür. İlk kez başlattığınızda, tüm seçenekleri açıklayan ve asistanı tanıtan bir kullanım kılavuzu göreceksiniz.

Kolay Kopyalama

Kolay Kopyalama hayatınızı kolaylaştırır. Ek özelliklerin (arama, konum, haritalar, aramalar, SMS, paylaşım, takvim ve transferler) yanı sıra, Kolay Kopyalama bir şey daha sunar. Bir şeyi her kopyaladığınızda, ekranda istediğiniz eylemi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan bir açılır pencere açılır.

Plus sürümü iki ek seçenek sunar. Google Takvim'de bir etkinlik oluşturabilir ve ayrıca programların içindeki içeriği kopyalayabilirsiniz.

Easy Copy'nin tüm gücünü kullanmadan önce asistana gerekli izinleri verin."Ayarlar" - "Gelişmiş" - "Erişilebilirlik"i açın ve "Kolay Kopyalama"yı seçin. Evet seçeneğini değiştirin ve pencereyi kapatın.

Evrensel Kopya

Evrensel Kopyanın bu listede olmasının nedeni, bir metin öğesini kopyalayıp kaydedebilmesidir. panonuza hemen hemen her yerden. Twitter, YouTube ve hatta ana ekrandan kopyalayabilirsiniz. Evrensel Kopya, kelimenin tam anlamıyla her yerde çalışır. Kullanımı ücretsizdir ve reklam içermez.

.