Android akıllı telefonunuzu otomatikleştirmek için en iyi 8 uygulama.

Otomasyon uygulamaları, Android cihazınızda çeşitli görevleri ve etkinlikleri otomatikleştirmenize olanak tanır. Genellikle oturumları başlattığınız, duraklattığınız ve sonlandırdığınız hareketli bir kontrol paneline sahiptirler. Bu tür uygulamalar yalnızca otomatik tıklama işlevini yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda bir akıllı telefondaki hemen hemen her görevi gerçekleştirmek üzere programlanabilir.

Uygulamaya gerekli tetikleyicileri, görevleri ve makroları ekleyerek, yalnızca oyunlardaki eylemleri değil, aynı zamanda telefonun işlevselliği dahilindeki diğer eylemleri de otomatik hale getirebilirsiniz. kök hakları. Bu uygulamaların tümü, Samsung, Google, Huawei veya Xiaomi olsun, üreticiden bağımsız olarak herhangi bir Android cihazında çalışacaktır.

MacroDroid

MacroDroid çok çeşitli günlük görevleri otomatikleştirmek için makrolar kullanır. Yüzden fazla hazır komutla MacroDroid, akıllı telefonunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkarır ve çabalarınızı en aza indirir. Enerji tüketimini azaltmak, evden çıkarken WiFi'yi kapatmak, özel ses temaları oluşturmak MacroDroid'in çözebileceği görevlerden sadece birkaçı.

Bir makro oluşturmak için "Yeni İstek" düğmesini tıklayın, bir tetikleyici seçin (makronun çalışacağı koşul), örneğin kulaklıkları takmak ve istediğiniz eylemi seçin - örneğin Spotify'ı başlatın. Bitti! İleri düzey kullanıcılar için, düzenleme için ek komut dosyaları, eklentiler ve özel değişkenler mevcuttur. Uygulama hem ücretsiz (en fazla 5 makro) hem de sınırsız işlevselliğe sahip Pro sürümünde mevcuttur.

Dokunma

Ekrana hızlı ve çok dokunmanız gereken oyunlar oynuyorsanız, otomatik tıklama Dokunma kesinlikle sizin seçiminizdir! Basılacak kayan alanın boyutunu ayarlayın ve Başlat düğmesine basın. Bundan sonra, tıklamalar arasındaki aralıkları, her basış süresini ayarlayabilir ve oturumun toplam süresini ayarlayabilirsiniz. Dokunma ücretsizdir ve Android 7.0 ve üstünü destekler. Küçük bir ücret karşılığında, biraz gelişmiş işlevselliğe sahip Pro sürümünü elde edersiniz.

QuickTouch

QuickTouch hızlı ve doğru otomatik tıklama sağlar. Dokunma gibi, QuickTouch da tıklamaları etkinleştiren / devre dışı bırakan kayan bir kontrol paneline sahiptir. Panel gerektiğinde kolayca hareket ettirilebilir. Sürekli hızlı tıklamalar gerektiren en dinamik oyunlarda bile kullanımı uygundur.

Ayrıca gecikmeyi, süreyi ayarlayabilir ve oturumun uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. QuickTouch, Android 7.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazları destekler, tamamen ücretsizdir ve reklamsız bir sürümünü küçük bir miktar karşılığında satın alabilirsiniz.

Automagic

Automagic, konum belirleme değişiklikleri, mesajlara otomatik yanıt verme, haftalık yedeklemeler, URL bağlantılarıyla çalışma, cihaz kilitleme ve daha başka. Özelleştirme için 60 tetikleyici, 50 koşul ve 100'den fazla eylem mevcuttur - bunların hepsini birbiriyle birleştirebilirsiniz. Örneğin, belirli bir süre sonra "Uçak modu"nu açın, yağmur yağıyorsa bir bildirim görüntüleyin veya her ekran kilidini günlüğe kaydedin - aklınıza ne gelirse.

Uygulama, otomatik bir süreç oluşturmak için blokları kullanır ve tetikleyiciler, eylemler ve koşullar içerir. Her blok sınırsız sayıda bileşene sahip olabilir, her zaman bir blok diyagramı şeklinde görüntülenebilir. Premium sürüm 10 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir.

Otomatikleştir

Otomatikleştir birçok yönden Automagic'e benzerdir - otomasyon için her ikisi de blok diyagramları kullanır; düzenle - diyagramı inceleyin, blok ekleyin / kaldırın. Eylemler, koşullar, olay tetikleyicileri, döngüler ve daha fazlasını içeren 210'dan fazla yapı taşı mevcuttur.

Uygulamanın hazır, hatırlatıcılar, hesap senkronizasyonu, bildirimler, Bluetooth, kişiler, takvim, kamera, posta ve diğer birçok işlevle çalışan düzenleme blokları açık. Diğer kullanıcılardan popüler şemalara sahip ayrı bir sekme olmasını beğendim.

Uygulama ücretsizdir ve Android 4.0 ve sonraki sürümleri olan cihazları destekler. Premium sürüm, sınırsız sayıda blok kullanmanıza izin verir.

Droid Otomasyonu

Droid Otomasyonu, telefonunuzu günlük kullanımınızı büyük ölçüde basitleştirecektir. Makrolardan uzak bir kullanıcının bile kolaylıkla anlayabileceği basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

Profiller oluşturun, otomatikleştirmek istediğiniz tetikleyicileri ve eylemleri seçin. Uygulama zaten hazır bir dizi komuta (ağ, ses, ekran ile çalışmak için) ve birkaç tetikleyiciye (Wi-Fi / Bluetooth durumu, pil, kulaklık) sahiptir. Uygulama ücretsizdir ve Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışır.

E-Robot

E-Robot her biri düzenlenebilen 170 olay ve 150 eylem ile birlikte gelir. Uygulama konum, zaman, diğer uygulamalardan vb. verilere dayalı etkinlikleri başlatabilir.

E-Robot, Android 4.0 ve üzeri cihazları destekler, JavaScript uyumludur ve üçüncü taraf bir dizi ek araçla birlikte gelir geliştiricilerÜcretsiz sürüm tam işlevsellik sağlar, ancak reklamlara katlanmak zorundasınız - ve bu sizin için değilse, bir Pro-key satın alabilir veya geliştiricilere bağış yapabilirsiniz.

AnkuLua

AnkuLua, oyunlarda belirttiğiniz eylemleri otomatikleştiren komut dosyaları temelinde çalışır. Nasıl programlanacağını veya bilgisayar meraklısı olmanıza gerek yok - sadece eylemlerinizi yazın ve gerekirse ek koşullar belirleyin.

AnkuLua, diğer kullanıcılardan komut dosyaları ve fikirler bulabileceğiniz ve geliştiriciden destek alabileceğiniz kendi topluluk forumuna sahiptir. Uygulama ücretsizdir ve Android 4.0 ve sonraki sürümleri olan cihazları destekler. Daha zengin işlevselliğe sahip ücretli bir sürümü var.

.